Kommenteeri

Raadio Elmari hommikujutt 13.05.2022


Kuidas leida oma ellu õiged inimesed?

Personalileidja.ee juht ja Starfish Academy Siseringi liige Laura Kassin rääkis raadio Elmari hommikujutus sellest, kuidas leida oma ellu õiged inimesed. Laura sõnas, et paljud teadlikult ei mõtle sellele, kuidas valida enda ellu inimesi – aga kindlasti peaks. „Oleme justkui keskmine viiest inimesest, kellega aega koos veedame,“ märkis ta. 

Tähtsad on väärtushinnangud ja eesmärgid

Laura sõnas, et kõige tähtsam on see, mis on inimese väärtushinnangud ja eesmärgid. Kui on näiteks väärtushinnang saavutada finantsvabadus ja anda maailmale tagasi, kajastub edumeelne mõtlemine ja heategevus ka selle inimese ümber. Kui eesmärk on saavutada võimu päriselt väärtust loomata, on see nagu mürgine taim, mis mürgitab enda ümbrust. See ei pruugi kohe välja paista, aga tagantjärele mõistetakse, ehk see suhe polnud kõige parem.

Laura rõhutas ka, et iga suhte puhul on oluline hoida piire. Kui ise tead, mis on su eesmärgid ja väärtused, on igas keskkonnas ja iga inimesega võimalik austada enda ja teiste inimeste piire.

Praktilised sammud, et ümber oleks inimesed, kellega klapib

Mõtle sellele, kus sa tahad olla oma elus näiteks viie aasta pärast. Kujuta ette ennast ideaalses maailmas viis aastat vanemana – kus sa käid, millega tegeled, mis tööd sa teed ja kellega suhtled. See tulevikuvisioon ütleb ette, kes on need inimesed, kes sinuga seal peaksid olema.

Näiteks Laura mõtles, et tahab olla ettevõtlik, investeerida, luua rohkem väärtust ning sattus Starfish Academy Siseringi, sest seal olid sarnaste väärtustega inimesed. Samas peab silmas pidama, et kui leiad uued inimesed, kes sobivad su visiooniga, võivad vanad sõprused jääda selja taha.

Kuula saadet järele siit!

Lisa kommentaar

Email again: