Kuidas kirjutada head motivatsioonikirja?

Motivatsioonikirjal on oluline osa tööle kandideerimisel. See on võimalus anda potentsiaalsele tööandjale aimu sinu isiksusest, oskustest ja motivatsioonist. Selles blogipostituses jagame sulle olulisi näpunäiteid, kuidas kirjutada suurepärast motivatsioonikirja, mis aitab sind eristada teistest kandidaatidest.

Loe lisaks

10 sammu kodus töötamise toetamiseks ja töötajate heaolu tõstmiseks

Töömaastik on pidevalt muutumas ning üha enam ettevõtteid tunnistab kodus töötamise potentsiaali. Kodus töötamise võimaluse pakkumine on osutunud suurepäraseks viisiks tõsta tiimi heaolu, paindlikkust ja produktiivsust. See mitte ainult ei näita töötajatele, et hoolid nende heaolust, vaid võimaldab ka paremat tasakaalu töö- ja eraelu vahel ning loob keskkonna, kus saavutatakse parimad tulemused.
@Fahle park
Loe lisaks

Personalileidja Skyproffis

Üks sage põhjus, miks Skyproffile tehakse nii komplimente kui ka etteheiteid, on nende eriline värbamissüsteem. Tegu on üsna pika ja mitmetahulise protsessiga, millest suur osa toimub veebi vahendusel. Kõrgtööde tehnikute leidmisel tuleb kaaluda paljusid nüansse ning virtuaalne värbamine aitab muuta protsessi esimest osa kiiremaks ja mugavamaks. Aega aitab kokku hoida ka koostöö Personalileidjaga - Skyproffi enda meeskond on kaasatud peamiselt värbamise esimestes ja viimastes etappides. Meie meeskonnal on suur au olla kaasatud selle kõrgtööde ettevõtte meeskonna arendamisse!

Loe lisaks

Miks töötajad lahkuvad?

Miks inimesed lahkuvad töökohalt?

Töökohtade vahetamine on tänapäeval üsna levinud nähtus ning paljud inimesed otsustavad oma praeguselt töökohalt lahkuda erinevatel põhjustel. 

Loe lisaks

Levinumad vead, mida värbamisel tehakse

Värbajatel on palkamisprotsessis kriitiline roll ja nende otsustel võib olla ettevõttele märkimisväärne mõju. Kuid ka värbajad teevad vahel inimeste valimisel vigu. Siin on mõned levinumad vead, mida värbajad uute töötajate palkamisel teevad.

Loe lisaks

Arhiiv