Miks vahel tööle kandideerides tehakse esimesed etapid läbi värbamisfirmaga, mitte tööandja endaga?

Tööle kandideerides võib tihti märgata, et mõned etapid tehakse läbi värbamisfirmaga, mitte otse tööandjaga suheldes. See nähtus tekitab paljudes kandidaatides küsimusi ja muremõtteid. Miks on vahel vaja kaasata värbamisfirma esimese sõela läbimisel? Selles blogipostituses uurime põhjuseid, miks mõned tööandjad kasutavad protsessi käigus värbamisfirmasid ning milliseid eeliseid või väljakutseid see võib kaasa tuua.
Loe lisaks

Kuidas koostada hea CV ja milliseid vigu vältida?

Tööotsingud võivad olla stressirohked, kuid üks esimesi samme eduka karjääri loomisel on hea CV koostamine. CV ehk curriculum vitae - elulookirjeldus - on sinu esimene võimalus jätta potentsiaalsele tööandjale hea mulje. Samamoodi on kehv CV esimene komistuskivi, mis paljudele kandidaatidele kibekiiresti eitava vastuse toob.

Loe lisaks

10 sammu uue töökoha leidmiseks

Uue töökoha leidmine võib olla põnev ja elumuutev etapp sinu karjääris. See protsess nõuab aga pühendumist, strateegiat ja nutikust. Tänapäeva konkurentsitihe tööturg eeldab, et oleme varustatud mitmekülgsete oskustega ning suudame end esitleda tõhusalt. Siin on kokku kogutud 10 sammu, mis toovad selgust ja suunavad sind teekonnal uue karjääri suunas. Alustame sügavuti minevast eneseanalüüsist kuni jätkusuutliku karjääri tagamiseni.

Loe lisaks

Miks minna järgmisel meeskonnaüritusel ujuma?

Mõeldes meeskonnaüritustele, tulevad tihti pähe traditsioonilised tegevused nagu bowling või paintball. Kas oled kunagi mõelnud ujumisele kui meeskonnaüritusele? Ujumine võib osutuda üllatavalt mõnusaks valikuks mitmel põhjusel.
Loe lisaks

Arhiiv