Filtreeri postitusi

Mida ütleb sinu riietus tööintervjuul sinu tulevasele tööandjale?

Kas oled vahel murdnud pead selle üle, kuidas näidata end pädeva professionaalina, samas kaotamata enda isiklikku stiili ja mugavustunnet?

Töömaailmas on esmamulje loomine oluline kunst, eriti tööintervjuudel või uues töökeskkonnas alustades. Sinu riietus mängib selles olulist rolli, kuna see peegeldab sinu professionaalsust, enesekindlust ja isikupära. Samuti võib see anda aimu sinu sobivusest ettevõtte kultuuriga. Seepärast on oluline mõelda hoolikalt sellele, mida sa kandma peaksid, et jätta endast parim mulje.

Siin on viis nõuannet selle kohta, kuidas erinevates valdkondades edu jaoks riietuda:

Loe lisaks

5 lihtsat nippi, kuidas tööintervjuul silma paista

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas eristuda massist ja jätta tööintervjuul tõeliselt enesekindel mulje?

On olemas mitmeid lihtsaid, kuid efektiivseid viise, kuidas just sina võid silma paista ning oma võimalusi töö saamisel oluliselt suurendada. Siin on viis nippi, mida saad kasutada, et muuta oma järgmine tööintervjuu edukaks ja meeldejäävaks.


Loe lisaks

Miks vahel tööle kandideerides tehakse esimesed etapid läbi värbamisfirmaga, mitte tööandja endaga?

Tööle kandideerides võib tihti märgata, et mõned etapid tehakse läbi värbamisfirmaga, mitte otse tööandjaga suheldes. See nähtus tekitab paljudes kandidaatides küsimusi ja muremõtteid. Miks on vahel vaja kaasata värbamisfirma esimese sõela läbimisel? Selles blogipostituses uurime põhjuseid, miks mõned tööandjad kasutavad protsessi käigus värbamisfirmasid ning milliseid eeliseid või väljakutseid see võib kaasa tuua.
Loe lisaks

Kuidas koostada hea CV ja milliseid vigu vältida?

Tööotsingud võivad olla stressirohked, kuid üks esimesi samme eduka karjääri loomisel on hea CV koostamine. CV ehk curriculum vitae - elulookirjeldus - on sinu esimene võimalus jätta potentsiaalsele tööandjale hea mulje. Samamoodi on kehv CV esimene komistuskivi, mis paljudele kandidaatidele kibekiiresti eitava vastuse toob.

Loe lisaks

Arhiiv