TEENUSED ETTEVÕTJALE
Värbamise täisteenus: soovist töötajani

Sina annad vaid algandmed ning langetad lõppotsuse. Meie poolt on kõik värbamise etapid alates kuulutuste ja reklaamide loomisest, lõpetades intervjuude, isiksuse testide ja lisaülesannetega.

Värbamiskoolitused ja konsultatsioon

Kui vajad nõu või abi kindla personaliteemalise küsimusega, aitame rõõmuga! Meil on pikk kogemus erinevatest ettevõtetest ja meeskondadest. Vestelda saame mugavalt interneti vahendusel või kohtuda kohvitassi taga. Koolitusi saab tellida kitsamatelt aladelt, näiteks intervjueerimine või töökuulutuse koostamine, ning ka kogu värbamisprotsessi läbiviimiseks.

Värbamissüsteemi loomine

Kaardistame sinu ettevõtte vajadused ning loome kogu värbamissüsteemi, mille abil leiad kergusega kõik oma tulevased töötajad. Sealhulgas loome kõik vajalikud dokumendipõhjad, meilitekstid ja muu vajaliku, et sinu meeskond ei peaks iga värbamisega uuesti "jalgratast leiutama". Muidugi käib õige süsteemiga kaasas ka koolitamine ning tugi küsimuste tekkimisel.

Sotsiaalmeedia turundus

Üha enam otsustatakse just sotsiaalmeedia põhjal, kas ühe või teise ettevõttega soovitakse end siduda või mitte. Olgu see siis töötaja, kliendi või partnerina. Meil on aastatepikkune kogemus väärtusliku ja mitmekülgse sotsiaalmeedia sisu loomisel.

Sotsiaalmeedia reklaam

Koostöös meie usaldusväärsete partneritega loome Facebooki ja Instagrami reklaamid nii värbamiseks kui ka toodete-teenuste müügiks.


TEENUSED TÖÖTAJALE / TÖÖLE KANDIDEERIJALE
Karjäärinõustamine

Aitame sul selgeks teha, milline karjääritee valida. Nõustame CV vormistamise, intervjuul silma paistmise ja oma tugevuste esitlemise osas. Anname sulle oskused ja teadmised, et saaksid oma valitud alal tõeliselt särada.

Andmebaas ja teavitused
Anname sulle teada, kui avanenud on just sinu talendiga sobiv uus ametikoht. 


Kirjuta oma soovidest - leiame just sulle sobiva lahenduse.

Email again: