Kommenteeri

Soovitused headeks tiimikinkideks erinevate sündmuste puhul

Töötajate väärtustamine on oluline samm mitte ainult hea töökeskkonna loomiseks, vaid ka selleks, et muuta töötajad tõeliselt pühendunuks ning ettevõtte parimateks brändisaadikuteks. Selles blogipostituses toome mõned näited sellest, kuidas tööandjad saavad oma töötajaid väärtustada ja neid ettevõtte brändi oluliseks osaks muuta.


Uue töötaja sisseelamise pakk


Töötaja esimene päev ettevõttes on ülioluline. Lisaks meeskonna ja töökeskkonna tutvustamisele võiks tööandja kaaluda onboarding-paki pakkumist uuele tiimiliikmele. See mitte ainult ei näita hoolivust, vaid sümboliseerib ka kasvu ja arengut.

Uuele tiimiliikmele oleks hea kinkida näiteks erinevaid igapäevatarbeid:
1. Kõvade kaantega kivipaberist märkmik - boonus, kui kirjutad käsitsi sisse ilusa tervituse!
2. Hearth 400 ml keraamiline kruus puidust alusega


Hüvastijätu pakk ettevõttest lahkujale


Tähtis on ka töötaja lahkumise protsess. Ettevõte võib pakkuda lahkujale spetsiaalset offboarding-paketti, mis sisaldab näiteks soovitusi edasiseks karjääriks, kasulikke kontakte või isegi midagi isiklikumat, nagu meened. See jätab positiivse viimase mulje ning võib tulevikus luua võimalusi uueks koostööks. Töötaja lahkumise puhul sobivad kinkimiseks:

1. AWARE™ nööridega taaskasutatud PET-materjalist helkurkangast seljakott

2. Kommid "Säravad südamed"

3. Cuppa RCS taaskasutatud metallist termoskruus koos sangaga 380 ml


Tööjuubeli kingid


Töötaja pikaajaline panus väärib tunnustamist. Tööjuubeli kingid võivad olla mitmekesised, alates isikupärastatud esemetest kuni spa-päevadeni või muude luksuslike elamusteni. Pikalt meeskonnas püsinud töötaja hindamine näitab, et ettevõte peab pühendumust ja kogemusi oluliseks ning soovib töötajaga koos tähistada tema saavutusi.

Mõned sobilikud kingid tööjuubeliks:

1. Tee ja trühvlid - et kohvinurga juttude kõrvale suu magusaks teha ;)

2. VINGA Bilton taaskasutatud materjalidest pleed


Laste sünni puhul


Töötajate isiklikud sündmused, näiteks lapse sünd, loovad suurepärase võimaluse näidata, et ettevõte hoolib ka oma töötajate isiklikust õnnest ja eraelu saavutustest. Kinkekaart lastetarvikute poodi või isegi paar päeva täiendavat puhkust on vaid mõned viisid, kuidas väljendada rõõmu ja toetust. 

Sellisel puhul sobib hästi kingiks isikupärastatud kott meenetega:

1. Vinga taaskasutatud tekstiilist kott - iga lapsevanem teab, et vastsündinul on vajalikku kraami rohkem kui matkamehel

2. Vildist märkmik, kuhu saab lapse tegevused kirja panna


Juubelite/sünnipäevade puhulTöötajate juubelid ja sünnipäevad on suurepärased võimalused neile erilist tähelepanu pöörata. Isikupärastatud kingitused, üllatuspidu kolleegidega või lihtsalt südamlik kaart võivad muuta töötaja päeva eriliseks ning suurendada tema rahulolu ettevõttega. 

Mõned näited sobilikest sünnipäevakinkidest:

1. Avira joogipudel

2. Mikrofiiberrätik 100x150 cm


JõuludeksJõulude ajal saab ettevõte väljendada tänu ja head tahet oma töötajatele. Meeskonnaga koos võib korraldada jõuluüritusi, kus kolleegid saavad lõõgastuda ja koos pidutseda, või hoopis mõnuleda rahulikult kollektiivpuhkusel. Samuti saab jõuluvana mängimiseks kostitada meeskonda toredate kingitustega. 

Mõned näited sobivatest jõulukinkidest:

1. Kuum jook, kann ja šokolaad- "Kui Leemet Hiiel külas käis"

2. Vitamiini sokid

3. Piparkoogimaania


Töötajate väärtustamine on investeering ettevõtte mainesse ja meeskonna heaolusse. Väikesed žestid võivad luua tugevaid sidemeid ning muuta töötajad tõeliselt pühendunuks ja uhkeks, et olla oma tööandja brändisaadik. 

Stillabunt pakub erinevaid kingitusi olulisteks tähtpäevadeks. Stillabunti eesmärk on tuletada meelde, et kvaliteetsed kingitused tiimile täidavad nad uhkustundega nii, et nad soovivad enda ettevõtet kõikjal esindada ja soovitada. 

Loodame, et said siit inspiratsiooni ja ideid, et oma töötajaid veelgi paremini väärtustada!


Lisa kommentaar

Email again: